استفاده از کائولن برای تولید دارو

صنعت داروسازی طی سالهای اخیر به سمت استفاده از مواد طبیعی رویکرد گسترده ای داشته است. برخی از مواد معدنی سالهاست که در زمینه ساخت داروها مورد استفاده قرار می گیرند که از جمله ی آن می توان به کائولن اشاره کرد.

کائولن در داروسازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این کانی در صنعت داروسازی با نام سیلیکات آلومینیوم آبدار شناخته می شود. با بهره گیری از کائولن داروهای مختلفی ساخته می شود که از جمله ی آن می توان به داروهای ضد اسهال، پمادهای مسکن درد، کاهش دردهای التهابی، معالجه بیماری های معده و روده اشاره کرد.
هم چنین یک سری از داروهای ترکیبی نیز وجود دارند که از کائولن در ساخت آن ها استفاده می شود مانند: شربت کائولن پکتن، شربت کائولن کودکان، شربت کائولن و مورفین (ضد درد).

از میان محصولات تولیدی، یکی از کدهای کائولن با خاصیت انطباق پذیری بسیار بالا برای صنایع مختلف، در تست های اولیه برای صنایع داروسازی مناسب تشخیص داده شده است.

برای مشاهده ی خواص فنی و آنالیز کائولن، روی کد محصول کلیک کنید:

کائولن / خاک کائولن / کائولين / خاک رس / خاک نسوز / پودر کائولن / پودرهاي صنعتي / پودرهاي معدني / خاک معدني / معدن / معدن کائولن / مصارف کائولن / کائولن مرغوب / قيمت کائولن / آناليز کائولن / خريد کائولن / فروش کائولن / کائولن داروسازی / داروسازی / دارو / شربت کائولن / شربت پکتن / داروی ضد اسهال / ضد درد / داروی ضد درد / مورفین /