استفاده از کائولن در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی

در سالهای اخیر استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی به منظور مراقبت های سلامتی از پوست و مو به شدت گسترش یافته است.

استفاده ی گسترده از انواع کرم های آرایشی، فیکساتورها، سایه ها و سایر محصولات مورد استفاده در میان افراد جامعه، باعث شده تا صاحبان این صنایع به منظور بهبود سلامتی محصولات خود، از مواد معدنی در فرمول های خود استفاده کنند.

کائولن به مواد آرايشي اضافه مي شود تا رطوبت را جذب کند. هم چنین مي تواند پوشش خوبي روي پوست بوجود آورد و در مقابل مواد چرب و کرم ها مقاوم است. کائولن و يک کاني ديگر به نام بنتونيت، مواد پايه و اصلي ماسک هاي آرايشي هستند و البته گاهي نيز به عنوان پاک کننده آرايشي مورد استفاده قرار مي گيرند.

در میان کائولن های در حال بهره برداری و فرآوری در گروه صنعتی و معدنی آریا، در حال حاضر سه کد برای تولید محصولات آرایشی، معرفی شده است که در حال حاضر در بخش شرکت های دانش بنیان در حال استفاده در جدیدترین فرمولاسیون کرم پودرها و ماسک های آرایشی می باشند.

برای مشاهده ی کامل خصوصیات هر محصول، روی کد مورد نظر کلیک کنید:

کائولن / خاک کائولن / کائولين / خاک رس / خاک نسوز / پودر کائولن / پودرهاي صنعتي / پودرهاي معدني / خاک معدني / معدن / معدن کائولن / مصارف کائولن / کائولن مرغوب / قيمت کائولن / آناليز کائولن / خريد کائولن / فروش کائولن / کائولن میکرونیزه / کائولن آرایشی / مراقبت از پوست / مراقبت از مو / سلامت پوست / زیبایی / کائولن برای محصولات آرایشی و بهداشتی