کائولن کد KS-221، یکی از کدهای مربوط به معدن کبود کمر می باشد، این کد دارای بزرگترین ذخیره و دپو در میان تمام محصولات در حال بهره برداری از هر دو معدن با ذخیره ای بالغ بر نیم میلیون تن و دپوی صد هزار تنی در حال حاضر در حال استفاده در صنایع مختلف است. رنگ کلوخه ی این کد کرم تا زرد و رنگ پودر آن سفید مایل به کرم می باشد.

کد KS-221، خاصیت انطباق پذیری بسیار بالایی با نیازهای مختلف در صنایع دارد، هم اکنون از این کد در 90% کارخانجات تولید آجر اصفهان برای تولید آجر نسوز نما در رنگ های کرم تا شاموتی استفاده می شود، هم چنین در بخش صنایع کشاورزی و تولید سموم نیز این کد در حال مصرف توسط شرکت های مختلف می باشد و تحقیقات در بخش شرکت های دانش بنیان مرتبط با مجموعه بر روی خواص مختلف این کائولن ادامه دارد.

در ادامه تصاویر کلوخه، نمونه پخت و آنالیز این محصول را مشاهده می کنید:

کائولن / خاک کائولن / کائولين / خاک رس / خاک نسوز / پودر کائولن / پودرهاي صنعتي / پودرهاي معدني / خاک معدني / معدن / معدن کائولن / مصارف کائولن / کائولن مرغوب / قيمت کائولن / آناليز کائولن / خريد کائولن / فروش کائولن / کائولن ميکرونيزه / خردايش / دانه بندي / کائولینیت / کائولن کشاورزی / کود / کود کشاورزی / سموم /